Oksidia Oy

Postiosoite
Oksidia Oy (2452164-4)
Viipurintie 4
13200 Hämeenlinna

Laskutustiedot
Välittäjä: E204503
OVT: 003724521644

  • Tuomas Oksanen
    Tuomas Oksanen CEO

    Tuomas vastaa yrityksen yleisestä johtamisesta, Eepos-palvelun suunnittelusta, strategisista yhteistöistä sekä asiakkaiden koulutuksista.

    +358 50 565 9403
    tuomas@oksidia.fi

  • Aatu Mällinen
    Aatu Mällinen COO

    Aatu vastaa Oksidian kansainvälisen yhteistyön sekä Suomen toiminnan johtamisesta yhdessä Tuomaksen kanssa.

    +358 44 288 5977
    aatu@oksidia.fi

  • Riku Ilola
    Riku Ilola Projektipäällikkö

    Eepos toiminnan avustavien tehtävien ohella Riku vastaa Oksidian muista yritysten  kehitysprojekteista ja hankkeista.

    +358 50 565 9502
    riku@oksidia.fi

  • Miikka Virtanen
    Miikka Virtanen Järjestelmäarkkitehti

    Miikka on Eepos-oppilaitoshallinnan pääarkkitehti. Miikka vastaa kehitettävien järjestelmien arkkitehtuurista sekä tietoturvasta.

    +358 50 300 4518
    miikka@oksidia.fi

     

  • Mikke Matilainen
    Mikke Matilainen Kehittäjä

    Mikke toimii Eepos-oppilaitoshallinnan kehittäjänä suomalaisille sekä kansainvälisille asiakkaille

    +358 50 470 1666
    mikke@oksidia.fi

  • Aleksi Boström
    Aleksi Boström Asiakaspalvelu & mikrotuki

    Aleksi toimii Eepos-oppilaitoshallinnan käyttäjien tuessa palvellen kaikkia Eepoksen käyttäjiä ympäri Suomea.

    +358 50 3270 366
    aleksi@oksidia.fi

  • Juho Härme
    Juho Härme Kehittäjä

    Juho toimii kehittäjänä sekä järjestelmien suunnittelijana laajasti erilaisissa projekteissa ja hankkeissa.

    juho@oksidia.fi

  • Donald Nguyen
    Donald Nguyen Maajohtaja

    Donald vastaa Oksidian Vietnamin toiminnan johtamisesta, palveluiden myynnistä, markkinoinnista sekä asiakkuuksista.

    donald@oksidia.fi

  • Francis Nguyen
    Francis Nguyen Tuotepäällikkö

    Francis vastaa Vietnamissa Eepos-oppilaitoshallinnan käyttöönotoista oppilaitoksissa, asiakkaiden tarpeiden kartoittamisesta sekä koulutuksista.

    francis@oksidia.fi

Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi niin olemme yhteydessä!