Myynti

  • Tuomas Oksanen
    Tuomas Oksanen CEO

    +358 50 565 9403
    tuomas@oksidia.fi

  • Aatu Mällinen
    Aatu Mällinen COO

    +358 44 288 5977
    aatu@oksidia.fi

Asiakaspalvelu

Mikäli asiasi koskee tietyn oppilaitoksen Eepos-palvelun käyttöä tai teknistä ongelmaa mainitse viestissäsi aina oppilaitoksen nimi.

  • Opettajien tuki
    Opettajien tuki

    tuki@oksidia.fi

     

  • Oppilaat ja vanhemmat
    Oppilaat ja vanhemmat

    vikailmoitus@oksidia.fi

     

  • Aleksi Boström
    Aleksi Boström Asiakaspalvelu & mikrotuki

    +358 50 3270 366
    aleksi@oksidia.fi

  • Salma Tähtivuo
    Salma Tähtivuo Asiakaspalvelu / Tuki

    +358 50 5300 222
    salma@oksidia.fi

Tuotekehitys

  • Riku Ilola
    Riku Ilola Projektipäällikkö

    +358 50 565 9502
    riku@oksidia.fi

  • Miikka Virtanen
    Miikka Virtanen Järjestelmäarkkitehti

    +358 50 300 4518
    miikka@oksidia.fi

  • Mikke Matilainen
    Mikke Matilainen Kehittäjä

    +358 50 470 1666
    mikke@oksidia.fi

  • Juho Härme
    Juho Härme Kehittäjä

    juho@oksidia.fi

  • Francis Nguyen
    Francis Nguyen Tuotepäällikkö (Vietnam)

    francis@oksidia.fi

Oksidia Oy

Postiosoite
Oksidia Oy (2452164-4)
Viipurintie 4
13200 Hämeenlinna

Laskutustiedot
Välittäjä: E204503
OVT: 003724521644